"Méthode" to prężnie działająca i wciąż rozwijająca się szkoła języka francuskiego w Bielsku-Białej.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku w budynku przy ulicy Komorowickiej. Od tego czasu udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, którzy przygotowywali się z nami do egzaminów takich jak DELF, DALF, egzaminy maturalne i inne.

Dzięki indywidualnemu podejściu i urozmaiconym metodom zapoznawania się z materiałem od początku staramy się uczynić naukę ciekawszą i bardziej efektywną.

W roku 2004 szkoła została przeniesiona pod obecny adres. Zmiana lokalizacji pomogła stworzyć kameralną atmosferę oraz otworzyła przed nami wiele nowych możliwości. Lokal stwarza wspaniałe warunki do komfortowej nauki języka. Postanowiliśmy odejść od modelu dużych szkół, w których uczniowie czują się anonimowo i muszą podporządkować się z góry narzuconym sztywnym zasadom.

Nasze doświadczenie potwierdza efektywność nauki w małych grupach, gdzie tempo i metody pracy dostosowane są do indywidualnych wymagań klienta. Taka formuła nauki pozwala osiągnąć szybkie efekty i zapewnia miłą atmosferę.

W każdym roku szkolnym plan zajęć dostosowujemy do aktualnych potrzeb. Tworząc grupy, bierzemy pod uwagę sugestie klientów co do ilości zajęć w tygodniu oraz czasu ich trwania.

W szkole dostępne są pomieszczenia socjalne, między innymi kuchnia, gdzie można przygotować sobie coś do picia i zabrać ze sobą na zajęcia. Przestrzegamy zakazu palenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły!